You are here: HomeTeknologji
"Samsung" sipas informacioneve te fundit pritet te nxjerr modelet e reja te kompjuterave tablo. Versioni i…
Detaje te tjera kane dale per smartphone me te ri te Samsung, Galaxy Mega, dhe megjithese…
Sipas burimeve anonime qe jane shume afer negociatave, Google po kerkon te bleje platformen e komunikimit…
Apple po punon per te permiresuar iOS dhe do te nxjerre versionin e ri iOS7.  …
Dje gjigandi i rrjeteve sociale Facebook, prezantoi Facebook Home, e cila eshte ndertuar per te kthyer…
Qe prej 2011 kur Microsoft deklaroi se do te blinte Skype per 8 miliard $, gjigandi…
Google Glass ende nuk ka dale ne shitje, kjo ju jep kohe konkurenteve te saj te…
Prodhimi i iPhone te ri do te filloje gjate ketij tremujori sipas Wall Street Journal, qe…
Te gjithe duam me shume bateri per telefonat tane. Perdoruesit aktiv apo jo, perpiqen per te…
Nese ka nje vend qe te gjithe futen per te blere dhe shitur, ajo eshte Ebay.…
Sipas raporteve me te fundit Apple dhe asistenti me zë Siri do te perballen me ligjet…
Te gjithe flasin per rritjen e Apple, por duket se Samsung eshte gati te marre rolin…
Pritet qe Google te nxjerre Motorola X Phone ne konferencen e Majit, Google I/O, dhe mesa…
Urime Microsoft! Sipas MetroStore, jane me shume se 50304 aplikacione qe mund te shkarkohen ne Windows…