You are here: HomeTeknologji
Ne muajin Janar, Facebook shtoi nje opsion ne aplikacionin mobile te saj Facebook Messenger qe na…
Duket se versioni me i fundit i sistemit operativ te Microsoft, Windows Blue, po shkarkohet ne…
Gjate CES ne Janar, LG prezantoi nje televizor 100 inc me Laser. Ky nuk eshte nje…
Kur RIM prezantoi BlackBerry 10 OS, ishin rreth 70.000 aplikacione per kete sistem operimi, dhe tani…
Sipas informacioneve qe qarkullojne ne internet Apple po punon per nje ore inteligjente me iOS,  Samsung…
Shtate vjet me pare si sot, bashkethemeluesi i Twitter Jack Dorsey beri "cicerimen" e pare ne…
Samsung ka prezantuar sefundmi telefonin e saj me te ri Galaxy S4 e cila vjen me…
Google ka njoftuar se sherbimi Flight Search eshte lancuar dhe mund te perdoret edhe ne Europe…
Thashethemet per nje ore te re inteligjente po ndjekin disa kompani qe operojne ne fushen e…
Me njoftimin e Google per mbylljen e Google Feeds, te gjithe po kerkojne nje zevendesim te…
Ditet e fundit kemi degjuar se Google ka vendosur te mbylle lexuesin e saj RSS, Google…
Samsung ka prezantuar zyrtarisht smartphone-in me te ri qe eshte perfolur shume gjate muajve te fundit,…
Samsung do te prezantoje telefonin me te ri Samsung Galaxy S4 sot ne oren 19:00 (ne…
Google do te prezantoje Google Shopping per pajisjet mobile. Kjo do te sjell rritje te numrit…