You are here: HomeTeknologjiTelefoni
Nokia ka prezantuar telefonin e ri Lumia 505. Ky telefon do te ofrohet si pajisje teper…
Ende nuk eshte konfirmuar 100% emri i Z10 dhe specifikimet e saj, megjithate disa detaje jane…
E njihni WhatsApp? Eshte nje platforme dergimi mesazhesh shume popullore qe funksionon ne sisteme operative te…
Kane dale shifrat per shitjet e pajisjeve mobile, edhe pse 2012 akoma nuk ka mbaruar. IHS…
Se fundmi Google nxorri aplikacionin e saj Google Maps per pajisjet iOS te Apple dhe mesa…
Javen e kaluar Apple nxorri iPhone 5 ne Kine dhe duket se ky ka qene nje…
Duket se thashethemet jane te sakta. Me heret gjate ketij viti, qarkullonin fjale se Dell skishte…
Nese jeni duke pritur per ndonje aplikacion apo sherbim te Google qe te perdoret ne Windows…
Per ata qe luajne Poker dhe disponojne pajisje me iOS, mund tju vije ne ndihme aplikacioni…
Ndoshta Eric Schmidt dinte dicka kur tha se Apple dhe Google kane nje mosmarreveshje midis tyre…
Ju mund ta perdorni telefonin tuaj per te gjetur "ate" me programin e ri te prezantuar…
Per ju qe pelqeni lojrat ne telefonin tuaj, mund tju vije ne ndihme nje kontroller interesant…
Sipas raportimeve te fundit nga comScore, Apple ze vendin e dyte ne tregun mobile ne Shtetet…
Duket se Samsung po merr disa vendime te rendesishme biznesi per te mos furnizuar me Apple…