You are here: HomeTeknologjiTelefoni
Gjate te Shtunes, CEO i Mozilla, Gary Kovacs njoftoi se sistemi operativ Firefox mund te perdoret…
HTC ka nxjerre nje video promocionale per telefonin ne Android, HTC One, ku mund te shikojme…
Me dhjetra million njerez ne Saharane Afrikane kane nje telefon qe nuk mund ta perdorin per…
Sipas "nje burimi shume te besueshem", nga 9to5 Google, Google do te hape dyqanet e saj…
Sipas thashethemeve me te fundit, data e daljes ne treg te iPhone 5S do te jete…
Real Racing 3, loja e garave me makina me e pelqyer per mobile, nuk do t'ju…
Sapo eshte prezantuar Nokia Asha 310 dhe eshte telefoni i pare i serise Asha i cili…
Cmimi i nje prej telefoneve Android me te shtrenjte do te kap shifren marramendese 7.900 Euro.…
Samsung ka pasur nje sukses te padiskutueshem me serine e saj te smartphone-ve Galaxy, qe pritet…
Vitin e kaluar ne Mobile World Congress, Nokia prezantoi smartphone PureView 808, i cili kishte sistem…
Zhvilluesit e lojes popullore Temple Run 2 kane njoftuar se kane thyer rekord me kete loje.…
Gjate kesaj jave Polytron ka zbuluar telefonin prototip te pare ne bote plotesisht transparent. Kompania Taivaneze…
Dje RIM prezantoi platformen e re BlackBerry 10 dhe tani kemi gjithe detajet per telefonat e…
Sipas raporteve te fundit nga Strategy Analytics, industria mobile ka shitur 700 milion smartphone ne 2012.…