You are here: HomeTeknologjiTelefoni
Te gjithe flasin per rritjen e Apple, por duket se Samsung eshte gati te marre rolin…
Pritet qe Google te nxjerre Motorola X Phone ne konferencen e Majit, Google I/O, dhe mesa…
Ne muajin Janar, Facebook shtoi nje opsion ne aplikacionin mobile te saj Facebook Messenger qe na…
Kur RIM prezantoi BlackBerry 10 OS, ishin rreth 70.000 aplikacione per kete sistem operimi, dhe tani…
Sipas informacioneve qe qarkullojne ne internet Apple po punon per nje ore inteligjente me iOS,  Samsung…
Samsung ka prezantuar sefundmi telefonin e saj me te ri Galaxy S4 e cila vjen me…
Samsung ka prezantuar zyrtarisht smartphone-in me te ri qe eshte perfolur shume gjate muajve te fundit,…
Samsung do te prezantoje telefonin me te ri Samsung Galaxy S4 sot ne oren 19:00 (ne…
Google i ka dhuruar patenten e Face Unlock sistemit operativ Android me dijenine e US Patent…
Sony ka nxjerre telefonin e saj me te ri, Sony Xperia ZL ne disa vende, dhe…
Google ka njoftuar qe do te shkurtoje me shume se 1200 vende pune ne Motorola Mobility,…
Muajt e kaluar eshte thene se iPhone 5S do te dale ne shitje ne Gusht te…
Djali 5 vjecar, Danny Kitchen ishte duke luajtur me iPad-in e prinderve te tij dhe ju…
Me pare ishte thene se WhatsApp, ska asnje plan per te nxjerre programin e saj per…