You are here: HomeTeknologjiTelefoni
Samsung Galaxy S4 vjen me shume parametra impresionuese, me ekran 5 inc e cila mbrohet me…
Te gjitha komandat me ze qe japin perdoruesit e Siri ruhen ne serverat e Apple per…
Kemi degjuar shume thashetheme per Samsung Galaxy S4 mini dhe sipas Sammobile, kjo pajisje eshte konfirmuar…
Platforma Android e Google eshte bere tmerresisht popullore, cdo dite aktivizohen 1.5 milion pajisje Android dhe…
Departamenti i polocise se New York (NYPD) eshte forca policore me e madhe e ketij qyteti,…
Edhe pse kemi degjuar per renie te kerkeses per iPhone gjate tremujorit te pare te vitit…
Kompanite duke perfshire Microsoft dhe Nokia kane rritur tensionin mbi rregullatoret antitrust te BE, per te…
Telefonat e Xiaomi jane bere histori suksesi ne Kine. Telefonat me parametra shume te larta, u…
Detaje te tjera kane dale per smartphone me te ri te Samsung, Galaxy Mega, dhe megjithese…
Apple po punon per te permiresuar iOS dhe do te nxjerre versionin e ri iOS7.  …
Dje gjigandi i rrjeteve sociale Facebook, prezantoi Facebook Home, e cila eshte ndertuar per te kthyer…
Prodhimi i iPhone te ri do te filloje gjate ketij tremujori sipas Wall Street Journal, qe…
Te gjithe duam me shume bateri per telefonat tane. Perdoruesit aktiv apo jo, perpiqen per te…
Sipas raporteve me te fundit Apple dhe asistenti me zë Siri do te perballen me ligjet…