You are here: HomeTeknologjiTelefoni
EE, partneriteti i Orange dhe T-Mobile kane njoftuar se do te prezantojne rrjetin e pare 4G…
Galaxy Note II i Samsung doli ne shitje ne Kore javen e kaluar dhe u hodh…
Skuadra e inxhiniereve ne Engadget ka realizuar nje test per stabilizimin e kameres ndermjet iPhone5 (Apple)…
Apple deklaroi dje se kane ardhur 2 milione porosi per Iphone 5 ne 24 oret e…
Google nuk mund te krahasohet me shitjet e Apple, por sot ajo njoftoi se jane aktivizuar…
Apple prezantoi modelin me te ri te smartphone-it me popullor, te Merkuren ne mengjes ne San…
Na ndajne vetem disa dite nga prezantimi i iPhone 5 nga Apple, dhe ne kemi degjuar…
Ne kemi pare disa koncepte dizajni per Iphone 5, i fundit vjen nga "Mac Rumors". Ky…