You are here: HomeTeknologjiTelefoni
Çfarë lloji të dhënash po mbledh operatori juaj mobil? Malte Spitz nuk ishte shumë i shqetësuar…
Pritet qe Samsung te nxjerre telefonin Galaxy S IV gjate vitit 2013, ka shume mundesi qe…
Se fundmi kemi mesuar qe HTC dhe Apple kane bere nje marreveshje 10 vjecare per licensen…
Blackberry OS 10 me ne fund eshte gati per tu lancuar. Research in Motion do te…
Nokia ka njoftuar se do te nxjerre nje aplikacion te ri per hartat ne platformen iOS,…
Verizon dhe HTC me ne fund zbuluan pajisjen ne Android, per te cilen eshte folur shume…
Muajin e kaluar u tha se Apple ka bere marreveshje me Swiss Rail per te perdorur…
Gjate kesaj jave eshte raportuar nga faqja Kineze Commercial Times, se Apple do te filloje prodhimin…
iZettle ka njoftuar kete jave se sherbimi i pagesave mobile shume shpejt do te jete gati…
RIM do te hedh ne treg sistemin operativ Blackberry 10 ne fillim te vitit 2013. Me…
Kemi degjuar disa detaje dhe informacione te rendesishme per smartphone ne te "Premten e Zeze" (Black…
Samsung do te ndihmoje te gjithe viktimat e uraganit Sandy. Kompania njoftoi se do te dhuroje…
Nese keni pyetur veten se cili nga dy asistentet me ze jep rezultate me te shpejta,…
RIM pritet te nxjerre versionin e ri te sistemit operativ, Blackberry 10 ne 3 muajt e…