You are here: HomeTeknologjiTelefoniGalaxy Note 3 me ekran 5.7 inç

Galaxy Note 3 me ekran 5.7 inç

Publikuar ne Telefoni Monday, 15 July 2013 12:37

Samsung modelin e ri nga seria Galaxy Note, do ta prezantoj në konferencën e cila do të mbahet më 4 shtator dhe derisa modeli i parë i kësaj serie kishte ekran prej 5 inç, modeli më i ri do të jetë 5.7 inç, çka është një përparim i madh. Rezolucioni i këtij ekrani do të jetë 1920×1080 piksel, do të ketë procesorin Snapdragon 800 si dhe 3GB RAM memorie. Ky Phablet do të jetë më i hollë se paraardhësi (8mm) dhe do të ketë kamerë të fuqishme prej 13MP. Tani për tani nuk ka informacione për çmimin e tij dhe kur do të dalë në shitje.

Lini nje koment