You are here: HomeTeknologjiKompjuterSamsung konfirmon se eshte duke punuar edhe per orat inteligjente, pervec produkteve te tjera

Samsung konfirmon se eshte duke punuar edhe per orat inteligjente, pervec produkteve te tjera

Publikuar ne Kompjuter Tuesday, 19 March 2013 11:10

Thashethemet per nje ore te re inteligjente po ndjekin disa kompani qe operojne ne fushen e teknologjise, dhe pervec Apple, thuhet se eshte dhe Samsung qe po punon per nje produkt te tille. Bloomberg raporton se shefi ekzekutiv i Samsung Mobile, VP Lee Young Hee tha ne nje interviste:  "Ne po pregatitim produkte te tjera per te ardhmen dhe ora eshte nje nga ato."

 

Ai nuk percaktoi se kur do te behet realitet kjo, por tha se do te jene te paret ne treg. Madje nuk ka asnje informacion as se si do te jete ora e Samsung (foto me larte i perket S91110 Watchphone Touchscreen), pra deri sa te dalin fotot e para le ta imagjinojme si do te duket...

Lini nje koment