You are here: HomeTeknologjiInternet
Duket se Facebook do te krijoje nje aplikacion te sajen per sistemet operative Android, sipas Engadget…
Facebook eshte rrjeti social me i madh, dhe duket se Facebook nuk njeh kufij. Ata njoftuan…
CEO i Yahoo, Marissa Mayer ka vendosur tu jap gjithe punonjesve te kompanise nga nje smartphone.…
Microsoft ishte kompania me e madhe ne fushen e teknologjise ne termat e kapitalit tregtar, ajo…
Te gjithe i pelqejne dhuratat. Ato jane te pranishme per ditelindje, pervjetore, ose per cdo rast…
Dropbox njofton kete jave se ka nenshkruar nje marreveshje me Facebook per te mundesuar shperndarjen e…
Google ka prezantuar programin e ri te Street View dhe ka shtuar imazhe me pamje nenuroje,…
Kemi degjuar shume per Google Map gjate javes se kaluar. Ky program ka qene i integruar…
Vic Gundorta (zevendes presidenti i Inxhiniereve te Goolge) njoftoi se rrjeti social Google+ ka arritur nje…
CEO i Facebook, Mark Zuckerberg thote se programimi tani eshte me shume nje hobi sesa pune."Une…
Sot LinkedIn do publikoje nje dizajn te ri per faqet e kompanive, per ti bere ato…