You are here: HomeSport
Sulmuesi uruguajan i Liverpoolit, Luis Suarez ka deklaruar se do të mbetet Anfield Road, edhe pse…
Ja ku jane futbollistet me te paguar te momentit ne Bote per vitin 2013, te renditur…
Chelsea dhe Benfica janë tashmë dy ekipet finaliste që do të luftojnë për vendin e parë…
Pse Leo Messi luajti ne Bilbao? Pse luajti ne Munich, por jo ne Camp Nou? Dje,…
Borusia Dortmundi është finalisti i parë i Ligës së Kampionëve edhe përkundër se humbi ndeshjen kthyese…
Agjenti i Robert Lewandowski tha se sulmuesi i Borussia Dortmund nuk do ti bashkohet Manchester United…
Sergio Ramos lëshon mesazhe optimizmi për remontadën ndaj Borusia Dortmund në Bernabeu. Real Madrid tenton kualifikimin…
Mbrojtja duhet të qëndrojë larg portës tonë. Synimi ynë është të shënojmë një ose dy gola…
Lajmi sensacional vjen nga Franca. Këtë verë apo më së largu verën tjetër, Arsene Wenger do…
Robert Lewandoewski-Man. United një "martesë" që mund të realizohet dhe ka shpresa për t'u konkretizuar në…
Edhe pse mungon në apel prej një periudhe të gjatë Iker Casillas rikthehet të flasë si…
Sipas gjermanes "Bild", Borussia Dortmund ka vendosur në "radarë" lojtarin e Schalke 04, Julian Draxler e…
Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, do ta mbajë gjatë në kujtesën e tij humbjen e…
Borusia Dortmund ka mposhtur me rezultat 4-1 Real Madridin në stadiumin BVB dhe ka bërë një…