You are here: HomeSport
Lajmin e bëri të ditur presidenti i klubit madrilen, Florentino Perez, me anë të një konference…
Bayern Munchen pritet të largojë nga skuadra yllin kosovar, Xherdan Shaqiri, qysh këtë verë. Sipas portalit…
Futbollisti i PSG-së, legjenda e futbollit anglez, David Beckham ka njoftuar në Paris që më të…
Antonio Conte nuk leviz nga Juve. Pas takimit me drejtuesit e Juventus qe zgjati 3 ore,…
Lionel Messi, sulmuesi i Barcelonës, dhe nje nga futbollistet më te mirë te botës, nuk do…
"Me keqardhje, Manchester City njofton se ka liruar nga detyra e menaxherit Roberto Mancinin", thuhet në…
Tenistja amerikane, Serena Williams, që radhitet e para në ranglistën e tenisteve më të mira të…
Portugezi humbi nje penallti ne ndeshjen e La Liges ne shtepine e tij me Malagan te…
Milan dhe Adidas kanë prezantuar imazhet e fanellës së re që lojtarët e kësaj skuadre do…
Ka përfunduar tregimi sa i përket të ardhmes së sulmuesit argjentinas të Real Madridit, Gonzalo Higuain.…
Menaxheri më i suksesshëm në historinë e futbollit anglez do të pensionohet në ndeshjen e fundit…
Juventus është kampion i Italisë dhe ka nisur të mendojë për edicionin e ardhshëm. Drejtuesit e…
LeBron James, basketbollisti i Miami Heat, është shpallur të dielën basketbollisti më i mirë i sezonit…
Titulli i 29-të kampion për Juventusin sjell entuziazmin e nevojshëm në kampion bardhezi që nis të…