You are here: HomeSport
Jose Mourinho e ka thënë se ndihet i lumtuar pas ardhjes te Chelsea. "Shumë gjëra kanë…
Formula 1. Gjermani Sebastian Vettel ka dominuar në garën e madhe të Kanadasë duke lënë pas…
Trajneri i Bayernt te Mynihut, Jupp Heynckes, pritet te jape sot nje konference per shtyp direkt…
PSG kthen sytë kah sulmuesi anglez i Manchester United, Wayne Rooney. Presidenti i Paris Saint Germian,…
Sulmues i Napolit, Edinson Cavani, ka pranuar se transferimi te Real Madridi ose Barcelona do të…
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka bërë të qartë se nuk është i interesuar…
Kampioni i Spanjës, Barcelona, ka siguruar firmën e brazilianit, Neymar (21). Barcelona dhe Santos janë pajtuar…
Triumfone skuadra e Lacios ne Kupen e Italise perball ekipit tjeter kryeqytetas Romes. Nje ndeshje e…
Trajneri ri i Interit është Walter Mazzarri (51), i cili këtë sezon e mbylli në vendin…
LeBron James ka shënuar në sekondën e fundit të kohës shtesë për t'i dhënë fitoren Miami…
Pavarësisht se nga Reali trajtohet si "i pashitshëm", Chelsea do të vazhdojë të tregohet një "gërricës"…
Gazetat gjermane kanë akuzuar anglezët që u kanë kopjuar stilin e fanellave të kombëtares vetëm një…
Bild, nder gazetat me te medha ne Gjermani ka bere publike formacionin e lojtareve me te…
Ylli argjentinas Lionel Messi nuk do të lëvizë nga Barcelona për asnjë çmim. Messi gjatë një…