You are here: HomeSport
Brazili ka fituar 2-1 ndaj Uruguait, fal dy golave te Fred ne minuten e 43' te…
Paris Saint-Germain ka zyrtarizuar Laurent Blanc në postin e trajnerit. Kampionët e rinj francezë kanë njoftuar…
Ditëve të fundit po flitet shumë për blerjen e shumë futbollistëve, madje përmenden edhe shifra marramendëse.…
Wayne Rooney dhe Cristiano Ronaldo mund të ndërrojnë fanellat për sezonin e ardhshëm me anë të…
Futbollisti më i mirë në botë, argjentinasi Lionel Messi ka thënë në një intervistë se është…
Brazili ka mposhtur me rezultat 2-0 kombëtaren e Meksikës në ndeshjen e dytë të Kupës së…
Mesfushori i Barcelonës, Sesk Fabregas, mendon se bota e futbollit ka filluar të dalë disi nga…
Edhe pse nuk është më pjesë e Realit, trajneri Jose Mourinho ende është në qendër të…
Tashmë ish-trajneri i Real Madridit, Mourinho, tha se do të refuzonte çdo ofertë të klubeve më…
Legjenda braziliane e futbollit, Pele, ka thënë se Cristiano Ronaldo duhej ta fitonte "Topin e Artë"…
Argjentina ka mundur Guatemalën në miqësore me rezultat 4:0. Tre nga katër golat e për ekipin…
Trajneri i ri i Manchester United, David Moyes, është i bindur se këtë verë në "Old…
Chelsea i ka ofruar Napolit Fernando Torresin dhe 40 milionë euro për të siguruar shërbimet e…
Sulmuesi i Liverpoolit, Luis Suarez, thotë se atij do t'i pëlqente të luajë në krah të…