You are here: HomeSport
Drejtuesit e Barcelonës e tashmë e kanë vendosur dhe s'kanë asnjë dyshim. Gerard Martino I njohur…
Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, ka pësuar një dëmtim të lehtë në kofshë gjatë stërvitjes me…
Aurelio De Laurentiis, njeriu i parë i Napolit, ka paralajmëruar sulm total drejt titullit kampion në…
Thiago Alcantara është lojtari më i ri i Bayern Munchen. Mesfushori spanjoll me origjinë braziliane do…
Tekniku italian i Sunderlandit ka arritur që ta rrëmbej mesfushorin e Juventusit, Emmanuele Giaccherini për vetëm…
Madrid – Atletiko Madrid bën goditjen më interesante me kosto të ulët, duke firmosur me sulmuesin…
Sulmuesi Mario Gomez ka braktisur radhët e Bayern Munchen-it dhe do të fillojë një aventurë të…
Ish-trajneri legjendar i Manchester United, Sir Alex ferguson është tifozë pasionant i bashkëkombasit të tij, Andy…
Bayerni i Mynihut nis fazën përgatitore nga Trentino e Italisë. Nën drejtimin e trajnerit Pep Guardiola,…
Real Madridi e ka zbehur interesimin për Gareth Bale, së paku për këtë afat kalimtar –…
Orica-GreenEdge fitoi kronometrin ekipor të zhvilluar në Nisë (25 kilometra) dhe veshi me fanellën e verdhë…
Qendra ndërkombëtare e studimit të sportit ka dalur me statistikat më të reja të tetë analizave…
Manuele Pellegrini u ka bërë të qartë drejtuesve të Manchester City për sulmuesin e ri që…
Brazil -Spanje do te jete finalja e Kupes se Konfederatave, e cila do te luhet me…