You are here: HomeSport
Pronari i klubit italian ka leshuar nje deklarate me tone te fuqishem perreth pozicionit te administratorit…
Trajneri i Shakhtar Donetsk Mircea Lucescu thote se me formen sportive te treguar nga Andrea Pirlo…
Sulmuesi frikshem ndjen se Liga 1 Franceze ka me shume cilesi se sa kampionati i 2011…
Lideret e Bundesliga, Bayern Munich mposhten 2-0 Werder Bremen te shtunen me gola nga Luiz Gustavo…
Cristiano Ronaldo ka theksuar se Real Madrid nuk duhet te humbas asnje pike tjeter kete sezon.…
Trajneri i Borussia Dortmund Jurgen Klopp ka deklaruar se ekipi i tij ka rikuperuar gabimin kunder…
Trajneri i Barcelones Tito Vilanova ka thurur levdata per David Villa dhe Cesc Fabregas pasi dyshja…
Chelsea, ka filluar bisedimet per te nenshkruar kontrate me yllin e Atletico Madrid, futbollistin Radamel Falcao.…
Skuadra e Milan-it ka arritur te thyeje tabune, duke realizuar fitoren e pare kete sezon ndaj…