You are here: HomeSport
Ka mjaftuar një gol që Interi të regjistrojë fitore përballë Sassuolos në Giuseppe Meazza. Nerazzurrët bënë paraqitje…
Mario Balotelli mund të rikthehet në kampionatin anglez, madje qysh në afatin e verës. Balotelli nga…
Adnan Januzaj ka luajtur 90 minuta në humbjen që skuadra e tij Manchester United e pësojë…
Një gjykatë në Spanjë ka dënuar presidentin e klubit futbollistik Sevilla, me shtatë vjet burg për…
Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, në fund të këtij muaji do të hap një muze…
Futbollistët fitojnë para të majme, por nuk ngecin aspak pas tyre, as ata që i shesin…
Bayern Munich do të jetë pa shërbimet e Franck Ribery për derin e fundjavës në Bundesliga,…
Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho, ka deklaruar se puna me Cristiano Ronaldon ishte "kulmi i karrierës…
Trajneri i Francës, Didie Deshamp hedh poshtë në mënyrë kategorike zërat që qarkullojnë në mediat vendase…
Rafa Benitez deklaron se Napoli u mposht nga nje skuader qe vlen 100 milion euro me…
I ftuar në një emision radiofonik, trajneri i Realit të Madridit i shprehu qartë preferencat e…
Me golin e shënuar ndaj Juventusit, Cristiano Ronaldo e ka thyer rekordin e golave të shënuar…
Një ndeshje për 10 me yll në "Santiago Bernabeu" mes Realit të Madridit dhe Sevijas, ashtu…
Arjen Robben e pranoi se ndihet i lajkatuar nga zërat e merkatos që e lidhin me…