You are here: HomeSport
Bayern Munih ka shkelur Barcelonën pasi e ka mposhtur me rezultat 4-0 në "Allianz Arena", duke…
Cristiano Ronaldo i ka ardhur shume afer pjesemarrjes ne finalen e Liges se Kampioneve ne dy…
Menaxheri individualist i Borussia Dortmund, Jürgen Klopp, foli per Marca vetem 48 ore para fillimit te…
Dani Alves ka theksuar se Lionel Messi ka rendesi "magjike" per Barcelonen dhe beson se ai…
Skuadra anglez është e gatshme të bëjë Cavanin lojtarin më të paguar në Premierligë dhe njërin…
Trajneri gjerman Jurgen Klop, nuk e ka ndërmend të largohet nga Borusia e Dortmundi, edhe pse…
Drejtori sportiv i Bayern Mynih Matthias Sammer insiston se do te jete e pasjellshme te pyetet…
Raportet ne Spanje kembengulin se perfaqësuesit e trajnerit Kilian te Malagas kane mbajtur tashme negociatat paraprake…
Andrea Stramaccioni beson se Roma meritoi te arritnte ne finalen e Coppa Italia pas fitores se…
Barcelona mund te marr fryme lehtesisht perseri. Nje jave nga perballja emocionuese per gjysemfinalen e Liges…
Gianluigi Buffon beson se fitorja 2-0 e Juventus ndaj Lazio ishte nje hap i madh perpara…
Golashenuesit e Manchester United Wayne Rooney dhe Robin van Persie kane vendosur si objektiv per ta…
Injeksioni i energjise rinore, drejtohet nga Thiago (i cili hapi rezultatin) dhe Tello (i cili dha…
Trajneri i Interit te Milanos Andrea Stramaccioni beson se sezoni i te tijve ka qene i…