You are here: HomeSportCristiano Ronaldo: Kete vit i dua te gjitha kupat...

Cristiano Ronaldo: Kete vit i dua te gjitha kupat... Zgjedhur

Publikuar ne Sport Tuesday, 29 July 2014 16:49

Klubi ynë, trajneri dhe stafi, bashkëlojtarët e mi të shkëlqyer dhe unë, do të bëjmë gjithçka që është në dorën tonë që ditë pas dite, javë pas jave, t’u sjellim gëzim tifozëve tanë”, ka thënë portugezi.

Lini nje koment