You are here: HomeSport
Palermo mund ta humb Samir Ujkanin pa para, gjatë verës se vitit të ardhshëm. Portierit kosovar i…
Një gol i mrekullueshëm i Bekim Balës i ka dhënë kombëtares sonë një nga fitoret më…
Luis Van Gal mendon se ka trashëguar një skuadër të shkatërruar moralisht e fizikisht, prandaj detyra…
Futbollisti më i mirë në botë për vitin e kaluar, Kristiano Ronaldo, e ka bërë të…
Edhe pse titulli u sigurua një ditë më parë Juventus nuk toleron. Të besuarit e Conte-s…
Mbrojtësi i Chelseas, Ashley Cole dëshiron t'i hesht kritikët duke u përfshirë në ekipin e Anglisë…
Ish sulmuesi i kombëtares 'Kuq e Zi', dhe tani drejtori sportiv i Lazio, Igli Tare, ka…
Drejtori sportiv i skuadrës italiane, Lazio dhe ish sulmuesi i kombëtares shqiptare, Igli Tare ka ngritur…
Sulmuesi i Liverpoolit, Luis Suarez ka këshilluar tifozët të qëndrojnë të qetë derisa skuadra synon të…
Dhjetë kartona të verdhë, dy të kuq, të dy trajnerët u larguan nga pankinat e tyre…
Milani dëshiron ta shndërrojë në para Mario Balotellin në fund të sezonit, raportojnë mediat italiane. Corriere della…
Mourinho beson se Didier Drogba do të kthehet një ditë te Chelsea, derisa sulmuesi i Bregut…
Disa anëtarë të ekipit paralmipik të Ukrainës, të cilët garojnë në Lojërat Dimërore në Soçi të…
Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, ka thënë se është duke mbajtur stërvitje shtesë me shqiptarin,…