You are here: HomeShendeti
Nuk eshte gjithmone e domosdoshme per te menduar per semundje persa i perket dhimbjes se shpines.Edhe…
Poret mbyllen dhe lëkura nuk mund të marr frymë. Një prej argumenteve të forta se pse duhet…
Dobësimi nga pesha është një proces i gjatë dhe për ta arritur me sukses duhet të…
Madhësia e gjinjve është e ndryshme për çdo grua. Kjo varet nga vëllimi i masës së…
Gjatë kohës së periudhave stresuese, ky lëng mund t'iu ndihmojë që t'i qetësoni nervat dhe ta…
Patatja e embel ka nje ngjashmeri te madhe me pankreasin dhe gjithashtu nxit funksionimin e shendetshem…
Të gjithë ata që kanë probleme me veshkat, atë mund ta zgjidhin në mënyrë natyrale duke…
Thithja e livandos është shumë e efektshme në luftën kundër sinusitit. Shtoni 5 pika vaj esencial livandoje…
Gjithmone e preferuar pas nje nate te lodhshme dhe te shoqeruar me shume alkol ka qene…
Eshte e kuptueshme kur keni kohe te lidhur bashke, pasioni zbehet. Por kjo sdo te thote…
Cfare duhet te hani gjate shtatzenise?- Zgjidhni ushqime te pasura me fibra si: dritherat(buka e zeze,…
Majaja e birrës ka vlera të jashtëzakonshme ushqyese. Ajo përmban të gjitha elementet që trupi ka nevojë…
1.Kura me akull Nje nder trajtimet me efikase per te kuruar aknet mund te vije direkt…
Per 5 minuta dhimbja juaj e kokes do te kaloje... Hunda ka nje vrime te majte…