You are here: HomeShendeti
  Diabeti gjate shtatzanise mund te drejtoje ne problemet e zhvillimit te femijes.Nese doktori juaj ka…
Studimet e fundit kane treguar se te flesh me celularin tuaj poshte jastekut mund te coje…
Legu per te kuruar astmen :   Perberesit   10 karrota nje grusht spinaq 2 thelbi…
Ju sjellim disa dëshmi të vërtetuara pse duhet të besoni se fjetja për edhe një orë…
Sipas nje studimi te Universitetit Utah grate qe lindin binjake jane me te forta me te…
Nga mosha dyvjeçare e gjysmë shumica e fëmijëve kanë 20 dhëmbë primarë. Edhe para kësaj moshe,…
Shkencëtarët në tërë botën kanë konstatuar që marrëdhënia e rregullt seksuale është shumë e shëndetshme dhe…
Nese ju pritni ne fete nje kerpudhe do te vereni se ajo i ngjan formes se…
Diten apo naten,ne shtepi ose jashte,duart  jane ne kontakt cdo moment.Ja disa prej menyrave qe mund…
Ushtrimet e përditshme mund të ndihmojnë për të riparuar zemrën e dikujt që mund të ketë…
Mjalti dhe qumështi edhe veç e veç janë të shkëlqyeshëm për shëndetin. Kur veçoritë e tyre…
Kolesteroli është i nevojshëm për organizmin, por është e nevojshme të mbahet në nivelin e duhur,…
Shkencetaret thone se ngjitja nëpër shkallë, në vend të shfrytëzimit të ashensorit mund t'ua shpëtojë jetën.…
Perberesit:1 e bardhe veze,2 luge kafe kos,2 luge kafe mjalte,3 luge leng limoni.Te kujdesemi per pamjen…