You are here: HomeShendeti
Nuk ka asnje dyshim, qe lengjet e frutave jane nje nga menyrat me te thjeshta per…
Keshilla qe ndihmojne ne parandalimin e renies se flokut: 1. Rum i bardhe dhe gjethe mango:…
Disa hapa per kujdesin ndaj syve: • Nje dite e pasur me vitaminen A shkelqen syte…
Pirja e duhanit tek femrat sipas statistikave eshte rritur me shifra marramendese duke filluar qe nga…
Te gjitha femrat duan nje fytyre te bukur, rrezellitese dhe te duket gjithemone e re. Jo…
  Pasioni per mish ne bote eshte duke krijuar nje çekuiliber te madh mjedisor...    …
1. Larja ne menyre te rregullt, largon papastertite dhe yndyren e fytyres. Para se te lani…
Te ngrenit ne menyre te shendetshme eshte perfundimisht menyra me e mire per te patur nje…
A e dini se nje frut tropikal mund te perdoret si nje zevendesues i nje lengu/solucioni…
Dieta e sallatave eshte nje lloj diete me te cilen ushqehesh shendetshme dhe mban trupin ne…
Disa fruta dhe perime qe permbajne ne menyre natyrale kalori te cilat kur konsumohen ato rezultojne…
  Caji jeshil eshte nje mrekulli e vertete. Ai permban nje mori vetish e perfitimesh duke…
Per vite me radhe, rritesit e bleteve e kane theksuar polenin e bleteve si nje ushqim…