You are here: HomeShendetiJeta seksuale
Perdorimi i objekteve seksuale nuk eshte dicka e re. Nje zbulim i fundit tregon se shume…
Statistika ndoshta është degë shumë e mërzitshme e matematikës, por edhe ajo mund të përdoret për…
Një higjiene e mire intime mund te ruhet edhe me gjeste shume te thjeshta. Fillimisht duhet…
Një studim nga ana e profesorëve në Japoni ka zbuluar një ilaç që mund të ndalojë…
Sipas shume studiuesve sekretet per te arritur nje orgazem me te mire jane:   1. Prekni…
Puthja një gjest shumë i komentuar dhe shumë i pelqyer nga të gjithë njerzit në mbarë…
Nuk ka asgjë më të mirë, se seksi për të filluar një ditë të mbarë. Tashmë,…
Marrëdhënia seksuale gjatë shtatzënisë nuk është e rrezikshme për shëndetit e foshnjës së ardhshme, thonë mjekët.…
Sapo keni nisur një lidhje të re dhe sot është nata juaj 'e parë' e seksit.…
Seksi për disa e arrin kulmin në të njëzetat, mirëpo lajm i mirë është se me…
Dëgjoni. – nganjëherë mënyra më e mirë për ta ndjerë romantikën është të dëgjoni. Shqisat mund…
Sipas studiuesve te berit dashuri ne mengjes pervecse se eshte nje pershendetje shume e vecante per…
Njerezit te cilet kryejne marredhenie seksuale nje here ose dy here ne jave kane 30 %…