You are here: HomeShendetiJeta seksuale
Orgazma është kënaqësia më e madhe që ndjen femra gjatë marrëdhënies seksuale.Femrat arrijnë me vështirësi orgazmën,…
Shprehja vokale e kënaqësisë në shtrat është e lidhur me kualitetin e jetës seksuale, ka treguar…
Ka femra që janë të shkëlqyeshme në shtrat, por ka edhe mbretëresha të seksit – gra…
Meshkuj, nëse dëshironi ereksion fantastik, hani këta artikuj ushqimorë. Pikërisht vitamina B e cila gjendet në…
A e keni ditur që sipas mënyrës së ecjes në rrugë apo në zyrë dikush mund…
Me gjithë thashethemet që femrat në kohën e tashme e shtyjnë gjithnjë e më shumë kohën…
Aktrimi i orgazmës në shtrat çdo herë i është shkruar femrave, por hulumtimi i "The Sunday…
Shkencëtarët në tërë botën kanë konstatuar që marrëdhënia e rregullt seksuale është shumë e shëndetshme dhe…
Eshte e kuptueshme kur keni kohe te lidhur bashke, pasioni zbehet. Por kjo sdo te thote…
Tani mund te keni arsye te mjaftueshme per te kryer me shume marredhenie seksuale,sepse sipas nje…
1.Zemer e shendetshme Seksi eshte pjesa thelbesore e jetes qe ndikon drejperdrejt ne shendetin e pergjithshem.Jo…
Janë këto momente të paharrueshme, por njëkohësisht edhe romantike, të cilat do t'ju bëjnë që t'i…
Çfarë duhet të hani për netë te zjarrta me partnerin? Shkencëtarët konkludojnë:   ShalqiAjo është, siç…
Pergjigja eshte Jo. Impotenca shfaqet më tepër mbi moshën 40 vjeçare, por mund të shfaqet në…