You are here: HomeShendetiDieta, Pesha
Shumica e femrave pas shtatezanise duan qe te kene nje trup te holle dhe te humbasin…
Gjithmone ne mendojme se te humbesh peshe eshte nje detyre shume e rende, e cila perfshin…
Keto jane receta te shendetshme te cilat ndihmojne ne shkrirjen e dhjamit te tepert.  Nese pini…
Obeziteti perben nje rrezik per shendetin dhe na ben te dukemi 10 vjet me te medhenj…
Nese ju pelqen te mbani trupin ne forme, merreni me palester dhe deshironi te konsumoni ushqim…
Rezultatet bazohen ne kete lloj formule: (Gjatesia juaj - 100) - (10% x (Gjatesi - 100)…
Disa ushqime eshte e keshillueshme te konsumohen vazhdimisht, e disa prej tyre me rralle sepse mund…
Gjate stines se dimrit, organizmi yne kerkon me shume ushqim dhe si pasoje "frika" e shendoshjes…
Te ngrenit ne menyre te shendetshme eshte perfundimisht menyra me e mire per te patur nje…
Dieta e sallatave eshte nje lloj diete me te cilen ushqehesh shendetshme dhe mban trupin ne…