You are here: HomeShendetiBukuria, Estetika
Ashtu si organizmi i cili ka nevojë të ushqehet edhe flokët kanë nevojë për një gjë…
Duhet te kini parasysh qe maskat ndihmojne dhe luftojne, ushqejne lekuren por nuk bejne mrekullira ne…
Stili nuk ka të bëjë aspak me moshen, prandaj krijoni një stil të veçantë dhe sigurohuni…
Për të luftuar puçrrat në fytyrë: 1- Mos ndërhyni me duar në puçrra ose pika të…
Jeni ftuar nga partneri në mbrëmje, dhe ju dëshironi të jeni e bukur, dhe për të…
Duart janë shprehje e ekspresivitetit dhe çdo ditë vërehen nga të tjerët: në shkollë, në punë,…
Njollat e erreta (te zeza) poshte kraheve (ne sqetull), jane vertete te sikletshme tek femrat dhe…
Konsumimi i rregulltë i këtij lloj lëngu, që ne do ju sjellim recetën jep efekte të…
Të luftosh celulitin në mënyrë natyrale me fruta dhe perime është më se e mundur. Gjatë…
Rrathet e erret qe na krijohen poshte syve jane nje problem i zakonshem si per meshkujt…
Nese kemi nje periudhe jo te mire si psh ne pune, ne jete, ne shoqeri kjo…
Per nje fytyre te ndjeshme, por jo vetem po ju sjellim receten e maskes me kastravec.…
Deshironi te keni nje lekure te bute si mendafsh? Egziston gjithmone, nje zgjidhje per cdo gje.…
Vetem nese kemi nje ushqim shume te mire te mbushur me vitamina, proteina etj do te…