You are here: HomeShendetiBukuria, EstetikaMaske ne kushte shtepie per celulitin !

Maske ne kushte shtepie per celulitin ! Zgjedhur

Publikuar ne Bukuria, Estetika Monday, 21 April 2014 12:55

Celuliti eshte aspak estetik, na ben te dukemi shemtuar ndaj duhet ta eleminojme sa me shpejt te jete e mundur!
Kjo maske perdoret edhe ne sallonet e estetikes Italiante dhe jo vetem. 

 

Perbersite:

1 filxhan vaj ulliri
2 luge gjelle kripe.(kokerr madhe)

I bejme si paste dhe masazhojme vendet me celulit per 5-7 min.Kete maske beheni para larjes,2 here ne jave fillimisht pastaj 1 here.

Lini nje koment