You are here: HomeShendetiBukuria, Estetika
Sot kemi kurën e duhur për të gjitha ju femra që doni të zhdukni celulitin mjafton…
Në vëndet lindore në mënyrë tradicional përdoret piperi i zi për parandalimin e shfaqjes së flokëve…
Celuliti eshte aspak estetik, na ben te dukemi shemtuar ndaj duhet ta eleminojme sa me shpejt…
Ti vendosë një krem mbrojtës për diellin, nuk pi duhan dhe harxhon duke blere kremra të…
Kjo është një këshillë shumë praktike që do të ju ndihmojë shumë, posaçërisht atyre vajzave që…
Diten apo naten,ne shtepi ose jashte,duart  jane ne kontakt cdo moment.Ja disa prej menyrave qe mund…
Perberesit:1 e bardhe veze,2 luge kafe kos,2 luge kafe mjalte,3 luge leng limoni.Te kujdesemi per pamjen…
Poret mbyllen dhe lëkura nuk mund të marr frymë. Një prej argumenteve të forta se pse duhet…
Majaja e birrës ka vlera të jashtëzakonshme ushqyese. Ajo përmban të gjitha elementet që trupi ka nevojë…
1.Kura me akull Nje nder trajtimet me efikase per te kuruar aknet mund te vije direkt…
Ju keni sy të lodhur dhe të fryrë? Ekziston një truk i thjeshtë dhe ekonomik për…
1.Lajeni flokun Larja e flokut eshte nje nga gjerat me te rendesishme per ta patur ate…
Llaku per floket eshte nje perberes kimikatesh i cili aplikohet si tek floket e yndyrshem ashtu…
Kujdesi per lekuren eshte nje pjese e rendesishme e bukurise.Pa marre parasysh ndikimin qe mund te…