You are here: HomeMode
Kim Kardashian dhe Kanye West nuk jane te fejuar. Nje burim shume i sigurte e konfirmon…
Brad Pitt eshte pare duke ngrene dreke me dy vajzat e tij Zahara dhe Shiloh ne…
David Beckham eshte nje zoteri i vertet i cili mban ne krah nje nder fansat e…
  Rita Ora shqaqet ne aeroportin Heathrow, Londer me nje veshje paksa ekstravagante duke nxjerr barkun…
Quhet North West! Emri i vajzës së Kim Kardashian dhe Kanye West-së është zbuluar ... por…
Per te apasionuarat per orat jane 20 me trendy te cilat rekomandohen, aq me teper ne…
Sezoni i 4-te The Voice u zhvillua te marten date 18 qershor dhe fituesi tashme eshte…
Ajo që konsiderohej e pamundur, prapë ka ndodhur – Rihanna ka thyer rekordin e Justin Bieber…
Stina e veres kerkon vete disa ngjyra te embela, ja cilat jane ato te cilat rekomandohen:
Ylli i muzikës Nicole Scherzzinger, e cila është në romancë me Lewis Hamilton, thotë se ajo…
Edhe pse ju duket se yjet e shoubiznesit duken të përkryera në tërësi, ato prapë kanë…
Kim Kardashian dhe i dashuri i saj Kanye West jane bere prinder te nje vajze sipas…
Manikyre te javes
Miranda Kerr i pershendet dhe i buzeqesh fansave te saj kur ajo mberrin ne Aeroportin Incheon…