You are here: HomeMode
George Clooney i ka dhene fund lidhjes se tij 2-vjecare me Stacy Keibler.Stacy deshironte te kishte…
Beyonce ka kritikuar ashpër Rihanna-n për stilin e saj të shthurur të jetës. "Rihanna gjithmonë ka…
Beyonce shfaq anen e saj patriotike duke veshur nje pale pantallona te shkurtra me flamurin amerikan…
Eva Longoria festoi pavaresine e SH.B.A me te dashurin e saj me te ri Ernesto Arguello…
Sean Combs, i njohur si P Diddy, është emëruar ylli më i pasur i industrisë së…
Jennifer Lopez ka marrë kritikat e ashpra të grupeve të të drejtave të njeriut pasi ka…
Miranda Kerr duket e mrekullueshme me nje fustan me lule gjate nje takimi diten e diel…
Jennifer Lawrence kapet nga paparazzet duke buzeqeshur dhe e lumtur ne Paris, France se bashku me…
Eva Mendes dhe Ryan Gosling mund të martohen së shpejti, kjo pasi aktorja i ka kërkuar…
Johnny Depp eshte pare se bashku me Amber Heard duke dale nga nje hotel ne Moske…
Amanda Seyfried ndalon ne nje pike gazi lokale per te mbushur makinen e saj , ne…
Per albumin me te ri qe tashme do dale ne treg shume shpejt , Beyonce sjell…
Yjeve ne bulevardin e Hollywoodit iu shtohet dhe rapperi dhe hip hop-sti mjaft i njohur 2Pac.…
Miranda Kerr refuzon t'ia mohojë vetes ushqimet e caktuara. Modelja e njohur thotë se gjithmonë konsumon…