You are here: HomeMode
Michelle Williams do te jete fytyra e re e Louis Vuitton per sezonin vjeshte\dimer 2013.Reklama e…
David Beckham shfaqet gjysem nudo per hedhjen ne treg te parfumit te tij me te ri…
Ja se cilat jane cilesuar "fashion" per javen e kaluar:
Para se të shkoni në një event ose të shkoni në një intervistë ju gjithmonë duhet…
Këngëtarja e njohur Beyonce mund të verësohet si mbretëresha e koperinave, pasi çdo fotografi e saj…
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora është duke planifikuar që të bëjë një duet me…
Familja mbreterore e Anglise eshte e shqetesuar per te permbushur mbretin apo mbretereshen e ardhshme te…
Kate Moss ne kopertinen e revistes "Allure" per muajin gusht 2013. Supermodelja 39 vjecare angleze deklaron:…
Meshkujt që duan të jenë të veçantë në stilin e tyre të veshjes këtë verë, definitivisht…
Në pritje të temperaturave të larta pasarelat vijnë me propozime të ndryshme të kapjes të flokëve…
Mila Kunis se bashku me te dashurin e saj, Ashton Kutcher jane ne Chicago per te…
Rita Ora shfaq krenarine e saj britanike ne disa foto te reja per fushaten e Material Girl,Fall…
Ja se cilat kane qene me te pelqyerat per veshjen, ne javen e kaluar:
Gerald Butler dhe Bradley Cooper ishin sebashku ne finalen e madhe te tenisit Wimbledon, ne Londer…