You are here: HomeMode
Gisele Bundchen pas nje aktiviteti fizik shihet duke shetitur rruges per nje lokal ne Boston.Modelja superstar…
Kate Middleton dhe Prince William pozojne me djalin e tyre,Princ George ne nje portret familjar.Duka dhe…
Leonardo di Caprio dhe e dashura e tij Toni Garrn dalin nje shetitje me biciklete nje…
Rihanna ben nje deklarim per revisten "Fame" ndersa eshte duke shkuar ne nje restorant per te…
Gjate pushimeve ne Barnados Rihanna shfaqet shume chic per vere.Heret gjate dites,25-vjecarja po bente disa fotografi…
Amanda Seyfried kthehet me nxitim ne apartamentin e saj per te marre dicka pas ngarkimit te…
Beyonce shfaqet me flokun e saj te shkurter, ne ngjyre te verdhe me ane te nje…
Leonardo Di Caprio ka nisur pushimet ne Ibiza se bashku me Clad Toni Garrn.Aktori 38-vjecar sebashku…
Amanda Seyfried shfaqet e veshur me te bardha ne premieren e filmit te saj me te…
Cristiano Ronaldo i ben autografe tifozeve te tij te cmendur pasi del nga nje hotel ne…
Angelina Jolie dhe Brad Pitt  bejne vecmas rrugen e tyre per ne aeroportin nderkombetar Haneda.Aktorja 38-vjecare…
Per ato te cilat ende se kane ezauruar pjesen e pushimeve dhe jane duke kerkuar per …
Jay-Z surprizon me nje puthje bashkeshorten e tij Beyonce gjate koncertit te saj ne Philadelphia ne…
Miley Cyrus shfaqet nudo per marken e re te bluzes Marc Jacobs ne fushaten "Mbroni lekuren…