You are here: HomeMode
Çifti i njohur Gouglla-Jones, ndoshta ishte çifti më i përfolur gjatë vitit. Po ndahen, nuk po ndahen…
E veshur me një fustan të kuq, me dekolte të theksuar dhe prerje të butë tek…
Ju kujtojmë gjithashtu se janë të ndaluara ngjyra fildish, bezhë, krem. Në një dasmë ju duhet…
Shkrimtarja kanadeze Alice Munro fitoi cmimin Nobel 2013 te Letersise per " finesen e saj ne…
Rihanna njihet për shumë gjëra: e re, e nxehtë dhe tepër e suksesshme. Por një gjë…
1. Pallto pa jake. Palltot pa jake nje tendence e ketij sezoni duke u inspiruar edhe…
Super modelja ruse, Irina Shayk është paraqitur më seksi se kurë. E dashura e yllit të Real…
Të gjitha veshjet me ngjyrë gri dhe vishnje që keni pasur në gardërobë, do t'iu bëjnë…
Victoria Beckham del nga nje ndertese pas nje takimi pune ne New York.David, bashkeshorti i saj…
Nicole Scherzinger nuk dëshiron të pajtohet me ish të dashurin Lewis Hamilton. Muajin e kaluar çifti…
Miq te vjeter Sandra Bullock dhe George Clooney udhetuan sebashku per ne Venecia per te promovuar…
Fergie dhe Josh Duhamel jane bere me djale te cilit ja vune emrin Axl Jack.Kengetarja 38-vjecare…
Ajo është bërë nënë për herë të dytë më 30 qershor. Dhe tani Jessica Simpson ka…
Monica Bellucci është ndarë nga bashkëshorti i saj Vincent Cassel pas 14 vitesh së bashku. Lajmin…