You are here: HomeMode
"George dhe unë njihemi gjatë për të qenë diçka më shumë se vetëm miq. Ai është…
Një nga aksesorët më në trend me të cilat mund ta zbukuroni vizionin tuaj vjeshtor dhe…
Jennifer Lopez është nga ato femra që duket seksi edhe e veshur me një pulovër e…
Aktorja 44 vjecare,Jennifer Aniston shprehet e gezuar kur tregon look-un e saj me te ri ne…
Ja si mund te kombinoheni ne nje dite relativisht te fresket dhe nderkohe te gjani trendy: 
Superylli Rita Ora e cila ka një kohë që është në lidhje me njërin prej DJ-ve…
Kristen Stewart e njohur si Bella tek filmi i famshem "Twilight" eshte pare duke xhiruar filmin…
Ekzistojnë disa trende në të cilat ja vlen të investoni pasi ato janë çdo herë në…
Victoria Beckham i mban zakonisht flokët e saj të gjata ngjyrë çokollatë të lëshuar, dhe të…
Supermodelja e "Victoria's Secret", Doutzen Kroes, pranoi për herë të parë se puna e saj mund…
Ajo tashme permendet ne te gjitha rrjetet sociale dhe revistat si "Gruaja e Vitit", duke fituar…
Buzët e trasha, me kontur të theksuar dhe padyshim janë protagonistet e fytyrës. Profili juajI kushton…
Secili nga ne kemi në gardërobë ndonjë xhaketë, e cila vishet pothuajse në çdo stinë. Xhaketa…
Në prag të stinës së vjeshtës, jepni pak freski gardërobës tuaj me disa ndryshime të vogla…