You are here: HomeMode
Përderisa shumica e femrave ëndërrojnë të kenë gjoksin e saj, ajo dëshiron që ta zvogëlojë atë.…
Shumë femra mundohen të gjejnë buzëkuq i cili do të zgjasë dhe do të ju mundësojë…
Prioritetet e përzgjedhjes së aksesorëve ndryshojnë çdo sezonë dhe dallojnë për nga stili. Ajo që në kohë…
Shumica e yjeve holivudiane përzgjodhën fustane në ngjyrë bezhë për ceremoninë e këtij viti të çmimeve…
Canta, aksesori me i shtrenjte i femrave, e cila na bene te dukemi me terheqese dhe…
Ngjyrat tendence për 2014 për sa i përket Dior dhe Chanel Vernis, janë ngjyrat e ëmbla,…
Eshte prezantuar koleksioni i ri Vjeshte /Dimer 2014-2015 nga Alexander McQueen. Ky koleksion eshte i eger,…
Edhe pse na presin edhe shumë ditë të ftohta, kjo nuk është arsye që të mos…
Fustani i zi, tash e 88 vjet vazhdon të qëndrojë në maja me një fuqi joshëse.…
Selena Gomez e pranon se ndarja e saj me Justin Bieber e ka goditur rëndë, por…
Një femër e veshur me kravatë është misterioze dhe tërheqëse në sy të mashkullit, prandaj edhe…
Ngjyrat e errëta janë duke fituar terren në manikyr, por ka edhe hapësirë për klasiket, si…
Kanë filluar që tani bisedimet për një dasmë të mundshme midis Drake dhe Rihanna-s. "Jeta ime…
Shtepia e Sandra Bullock ngjan me ate te nje nene me 10 femije : " E…