You are here: HomeMode
Ja se cilat jane cilesuar te veshura me mire per javen qe lame pas:
Amanda Seyfried thotë se Hollivudi e ka detyruar të humbë peshë, duke ia shkatërruar formën e…
Eva Longoria më në fund ka realizuar ëndrrën e saj, duke diplomuar ne Universitetin shteteror te…
Ne fillim te muajit Beyounce u be pjese e thashethemeve per nje shtatezani te dyte te…
Ja meshkujt te cilet u cilesuan te veshur me mire ne Festivalin e Filmit te Kanes…
Bukuroshja Cara Delevingne ka refuzuar ofertën e Leonardo Dicaprio-s. Supermodelja 21-vjeçare ka refuzuar aktorin 38-vjeç gjatë…
Candice Swanepoel eshte nje modele e Afrikes se Jugut, e njohur per punen e saj me…
Motivi i luleve eshte dhe kete vite ne mode, ndaj po ju sjellim 5 sugjerime veshjesh…
Këngëtarja Jeniffer Lopez i ka lënë me gojë hapur të pranishmit me paraqitjen e saj bombastike…
Eva Longoria në Festivalin e Filmit në Kanë ka arritur me një fustan tejet seksi, i…
Bukuroshja braziliane Adriana Lima, ëndërron karrierën e aktrimit, ndërsa do të ishte më e kënaqura nëse…
Te marten gazeta New York Times publikoi nje artikull ku deklarohej se Angelina Jolie ishte futur…
Stilisti JW Anderson ne prezantimin e tij te koleksionit ne javen e modes ne Londer eshte…
Ne i kemi zili dhe mendojme se ata jane perfekte. Por fotot e meposhtme tregojne si…