You are here: HomeMode
Ja nje galeri fotosh sesi mund te kombinohemi dhe se cfare mund te blejme per tu…
Ndërsa Robert Pattinson dhe Kristen Stewart duket se janë ndarë përfundimisht, në horizontin e aktorit po…
Beyoncé poston foto familjare të saj me vogëlushen, Blue Ivy gjatë pushimeve të tyre në ishujt…
Kate Upton dhe Cameron Diaz festojne nepermjet nje party ne plazh nderkohe qe jane duke xhiruar…
Ne vitin 2010 aktori i njohur 68-vjecar zbuloi tumorin e fytit, dhe flet per gazeten Guardians…
Channing Tatum dhe Jenna Dewan u ben prinder per here te pare. Kete lajm e raporton…
Dhe sic eshte bere zakon, ja te veshurat me mire per javen qe lame pas:
Pupat qe do te shihni ne kete galeri fotosh, jane  te rehatshme, kombinojne me cdo gje,…
Elhaida Dani fiton "The Voice of Italy 2013", duke na bere krenar te gjitheve.Ajo u shpall…
Ylli 25 vjeçar, gjatë turneut të ri,  ka ditur përsëri si ti impresionoj fansat e saj.…
Ngjyra e bardhe ngelet ne fakt ne cdo kohe, aq me teper ne vere ajo ben…
Në një anketë të zhvilluar nga web-faqet e njohura për të rritur 'XCritic.com' dhe 'Vivid Entertainment',…
Roberto Cavalli ka organizuar nje feste te madhe ne Vjene duke e hapur me top modelen…
Te vishesh shik dhe me shije per mbremje te cilat kane nje rendesi te vecante: