You are here: HomeModeTuna le per te deshiruar me pamjen e saj

Tuna le per te deshiruar me pamjen e saj Zgjedhur

Publikuar ne Mode Tuesday, 09 September 2014 11:45

Nëse s'do kishim parë të dashurin e saj Cozman aty afër, ka gjasa që Tunën të mos e kishim njohur. Ne keto foto që paparaci i gazetës Panorma, ka shkrepur në plazhin e Dhërmiut, ku njëra ndër këngëtaret më të komentuara si me seksi të skenës, zhgënjen shumë me pamjen.

Perveç fytyres pa grim, që është shumë larg portretit të kuruar në klipe e foto, Tuna zhgënjen dhe me fizikun e saj. Jo vetëm e patonifikuar, por shfaq probleme të theksuara me peshën dhe barkun.

 

Ajo ndërsa merrte rreze nuk i ka kursyer puthjet në publik me reperin Cozman, me të cilin arriti kulmin e suksesit në muzikë me klipin "Fenix",transmeton indeks.

 

tuna2-1410207965

Lini nje koment