You are here: HomeModeEva Mendes se shpejti nene!

Eva Mendes se shpejti nene! Zgjedhur

Publikuar ne Mode Friday, 05 September 2014 09:15

Pas thashethemeve te fundit tashme gjithcka konfirmohet. Eva Mendez eshte ne pritje te femijes se pare. Revista "OK" ishte e para që raportoi se 40-vjeçarja Eva Mendes është 7-muajshe shtatzënë. Si "People", "Us Weekly", "Acess Hollywood" konfirmojnë se burimet e ndryshme pranë çiftit e kanë konfirmuar shtatzaninë e saj. Aktori Ryan Gosling, nisi nje mardhenie me aktoren në vitin 2011 dhe dalja e tyre e parë publike si çift ishte një udhëtim në Disneyland në Kaliforni. Eva Mendez ka punuar me Ryan në debutimin e tij si regjisor në "How to Catch a Monster" duke e konsideruar si eksperiencën më të bukur që kishte përjetuar.

Lini nje koment