You are here: HomeModeJennifer Lopez tregon se çfarë mund të bëjë!

Jennifer Lopez tregon se çfarë mund të bëjë! Zgjedhur

Publikuar ne Mode Tuesday, 24 June 2014 12:30

Jennifer Lopez ka bërë performanca seksi dhe kërcime të nxehta në koncertin e saj këtë të dielë në Foxwoods Resort Casino.

Në këto foto diva e popit ka treguar se sa elastike është dhe se çfarë mund të bëjë teksa ka hapur këmbët e saj në një divan në të cilën ajo po kërcente.

45 vjeçarja ka vazhduar të kërcejë me një errësirë dhe drita të kuqe në sfond duke i bërë lëvizjet e këngëtares më intriguese.

3-1403559271

 

6-1403559318

 

 

Lini nje koment