You are here: HomeModeNdahet bukuroshja Adriana Lima me bashkeshortin e saj!

Ndahet bukuroshja Adriana Lima me bashkeshortin e saj! Zgjedhur

Publikuar ne Mode Tuesday, 06 May 2014 12:30

Modelja e Victoria's Secret Adriana Lima dhe bashkëshorti i saj Marco Jaric kanë konfirumuar se do t'i japin fund martesës së tyre 5 vjeçare.

"Pas një vlerësimi të gjatë dhe të kujdesshëm, kemi vendosur të ndahemi pas 5 vitesh martesë" kanë thënë ata në një deklaratë të përbashkët për People.

 

" Jemi shumë mirënjohës për 2 vajzat e mrekullueshme dhe do të vazhdojmë të kujdesemi për ato bashkë. E vlerësojmë shumë respektin tuaj për privatësine e familjes tonë në këtë kapitull delikat të jetës" kanë përfunduar ata. Lima dhe Jaric janë njohur në një festë në Los Angeles në vititn 2006 dhe u fejuan 2 vite më vonë në ditëlindjen e 27 të modeles kurse lidhën martesë në vitin 2009 në një ceremoni private në Jackson Hole, Wyoming.

Lini nje koment