You are here: HomeModeRihanna terheq vemendjen perseri, nudo per revisten Vogue

Rihanna terheq vemendjen perseri, nudo per revisten Vogue Zgjedhur

Publikuar ne Mode Wednesday, 30 April 2014 10:00

Bukuroshja dhe këngëtarja nga Barbados: Rihanna nuk është aspak e turpshme për ta treguar gjoksin e saj. Me të vërtetë e kishin të vështirë edhe stafi i revister "Vogue" për ta realizuar këtë set fotografik me Rihannen.

Ndoshta ndonjë ditë bukuroshja nga Barbados do të pozoj duke mos mbuluar me duar asnjë pjesë intime të trupit të saj. Çdo fjalë tashmë është e tepërt të komentohet për fotot e saja.

 

rihana3-1398805745

 

rihana2-1398805723

Lini nje koment