You are here: HomeMode
Nëse s'do kishim parë të dashurin e saj Cozman aty afër, ka gjasa që Tunën të…
Kim Kardashian në mënyrë të hapur ka folur për revistën "GQ" rreth jetës së saj private.…
Selena Gomez është vetëm 21 vjeç, por mosha nuk e ka ndaluar atë që të shkarkojë…
Pas thashethemeve te fundit tashme gjithcka konfirmohet. Eva Mendez eshte ne pritje te femijes se pare.…
Për të gjitha femrat që kanë trup të mbushur, shpesh herë është një problem më vete…
Ajo shquhet si femra me fundshpinën më seksi në botën e muzikës. Jennifer Lopez, sigurisht, nuk…
Jennifer Lopez ka bërë performanca seksi dhe kërcime të nxehta në koncertin e saj këtë të…
Modelja e Victoria's Secret Adriana Lima dhe bashkëshorti i saj Marco Jaric kanë konfirumuar se do…
Pas, më shume se 10 vite Angelina Jolie dhe Brad Pitt po bashkohen sërish në një…
Bukuroshja dhe këngëtarja nga Barbados: Rihanna nuk është aspak e turpshme për ta treguar gjoksin e…
Fakti që dikush është i pasur, nuk do të thotë se është edhe zemërgjerë. Yjet të…
Sot, Mbreteresha e Anglise Elizabeth II kremton 60 vjetorin e lindjes. Ne nje album kemi sjelle…
Jennifer Lopez është shfaqur me një veshje super seksi të mërkurën në mbrëmje në talent show-n…
Me ardhjen e pranverës gjithçka na asocon në lule, por ato nuk duhet të mungojnë as…