You are here: HomeKuzhinePijePije alkoolike me leng pjeshke

Pije alkoolike me leng pjeshke

Publikuar ne Pije Monday, 01 July 2013 10:37

Perberesit:
400 ml leng pjeshke,
1 shishe proseko (spumante).

Sekreti ì kesaj pije te kendshme, eshte qe te jene te dyja shume te ftohta. Perzihen shume mire dhe eshte gati per konsumim. Duhet mbajtur ne frigo dhe kur sherbehet, mundesisht te kemi dhe gotat e ftohta nga frigoriferi.

Lini nje koment