You are here: HomeKuzhinePijeKokteil: China Town

Kokteil: China Town

Publikuar ne Pije Thursday, 09 May 2013 12:53

Perberesit: 

- 1/2 ml martini te bardhe

- 1 ml leng frutash

- 1/2 ml leng mangoje

- disa pika leng limoni

- disa pika leng pjeshke

 

Te gjithe perberesit i vendosim ne shaker dhe i perziejme per 30 seconda. Me pas masen e  hedhim ne goten te mbushur me copa akulli dhe te dekoruar.

Lini nje koment