You are here: HomeKuzhinePijeKokteil: Cinderella

Kokteil: Cinderella

Publikuar ne Pije Friday, 19 April 2013 09:55

Perberesit: 4 cl leng limoni, 4 cl leng portokalli, 4 cl leng ananasi, 1 cl Grenadine (leng qershie).

 

Te gjitha perberesit, tunden ne sheiker dhe me pas hidhen ne nje gote me shume akull. Per dekorim mund te perdorim nje cope frut ananas, portokall, ose limon.

Lini nje koment