You are here: HomeKuriozitete
Mbase duket e habitshme,por amerikanet ne te vertet konsumojne 8 bilion pula ne vit.Duhet te uleni…
Jyoti Amge vetem 63.5 cm e gjate nga India eshte gruaja me e shkurter ne bote…
Automjeti i Nases "Opportunity" filmoi perendimin blu nga planeti i kuq Mars.Edhe pse Marsi njihet si…
Bojana Danilovic ka nje pikepamje unike per boten.Per shkak te nje gjendjeje te rralle,ajo cdo gje…
Cifti Norma dhe Gordon Yeager kane qene bashke ne vitet 90 dhe ishin te martuar prej…
Gjeniu i vogël i matematikës, nxënësi dhjetëvjeçar Max Janisch nga Meierskappel i Lucernit pas disa refuzimeve,…
Zogjte qe fluturojne lart mund te qendrojne ne ajer me fare pak perpjekje.Albatrosi endacak eshte nder…
Eshte mire te kesh nje qellim ne jete,por nje qellim i shprehur nga nje grua polake…
Ne nje studim te rendesishem me 1.500 veta qe kishin lindur rreth vitit 1910, shkenctaret e…
Cdo sekonde: afro 30.000 veta vizitojne faqe pornografike ne internet. Cdo minute: perdoruesit e internetit dergojne…
Doktori David Matlock është i njohur në Los Angeles si "dizajner i vaginave". Kështu, Veronika është…
Një studim i ri i cili është publikuar tregon se, ato që kanë të veshura take…
Ju mund te keni me shume miq ne facebook se vitin qe shkoi,por kur behet fjala…
Instagrami ka fshirë adresën e një nëne, e cila kishte publikuar një fotografi ku bënte joga…