You are here: HomeKuriozitete
Nje adoleshente ne Siberi nxjerr dhe deklaron online ne ankand virgjerine e saj.   "Paraja  ne…
Ndonjehere duhet dicka e kripur dhe e embel njekohesisht.Mirepo duhet shume pune per te kombinuar keto…
Dashuria,ndenja qe bashkon shume njerez nuk mund te mos kuptohet edhe tek femijet e vegjel.Ja si…
Gjënjeshtrat e vogla në martesë janë një përditshmëri, ndërsa shumica e njerëzve i arsyetojnë duke thënë…
Emri i saj është Sandra Ballentine dhe profesioni i saj është shkrimtare mode në Grande Mela.…
Një vejushë 37-vjeçare është kapur duke kryer marrëdhënie seksuale me të dashurin e saj, pikërisht mbi…
Bill Mohr, krahas festimit të ditëlindjes së tij të 105-të dhe përvjetorit të 70-të të martesës…
Nese deshironi te eksploroni anen sadiste te njerezimit dhe te shihni sesi njerezit mund te jene…
Domatja eshte e kuqe dhe zakonisht ka kater dhoma ashtu si zemra e njeriut.Domatet jane nje…
Nje eksperiment i vogel sherben per te ilustruar kete koncept: neqoftese ju prisni me thike nje…
Meshkujt në përgjithësi janë më të lumtur në jetë sesa femrat, veçanërisht kur është fjala për…
Të dua – një fjalë e shkurtër me një kuptim të madh. Nëse dy persona janë…
Nese burrat dhe grate do te kuptonin ndryshimet e tyre biologjike dhe psikologjike,ata do te kuptonin…
"Përshëndetje, më ka ndodhur një incident i çuditshëm, kam nevojë për ndihmë". Me këtë fjali përballen…